Кошик
2 отзыва
+38(03245)50804
Контакти
Салон краси "ШикО"
+38032455-08-04
+38097867-54-46
Ольга та Олексій
УкраїнаЛьвівська областьСтрыйвул. Шевченка, 73б82400
Мапа

Татуаж (перманентный макияж)

Татуаж


   Слово "татуаж" походить від полінезійського "tatua", тобто "малювання". Протягом багатьох століть люди наносили татуаж в релігійних та декоративних цілях. В даний час цей метод використовується в косметології для коригування або підкреслення контуру брів, губ, очей, а також для нанесення мушок. Тільки на відміну від традиційної татуювання, що залишається на все життя, татуаж виконується спеціальними барвниками і тримається від 2 до 5 років.

Для чого робиться татуаж?

   Перманентний макіяж "прописаний" тим, кому доводиться кілька разів на день перед дзеркалом підправляти, маскувати, зафарбовувати щось на своєму обличчі. Він дозволяє, не травмуючи делікатну шкіру обличчя, змінити форму і колір губ, брів, підкреслити очі.

 

у вигляді галереїу вигляді списку

Чи боляче?

   Процедура татуажу проводиться під місцевою анестезією (адже шкіра обличчя дуже чутлива. Зазвичай стандартна процедура перманентного макіяжу укладається в два-три сеанси. Поступовість запровадження фарби дозволяє рівномірно розподілити її під шкірою. Процедура займає дві-три години. Під час процедури постійно робиться додаткове знеболення більш легкими анестетиками.Ризик
Звичайно ж, є. Це нечіткі або криві лінії, колір, що не підходить до типу шкіри. Тому дуже важливо правильно вибрати майстра. У хорошому салоні, де використовуються якісні фарби, стерильні голки, хороша анестезія, ймовірність різних ускладнень, подразнень, алергії і запалень практично дорівнює нулю. Професійний косметолог обов'язково врахує вікові та індивідуальні особливості особи. Адже з віком стрілки на очах можуть стати асиметричними, а мушка-родимка "втиснута" в зморшку, підкреслить вік.


Як будь-яка косметологічна процедура, перманентний макіяж має ряд протипоказів:

-       цукровий діабет (інсулінозалежні хворі),

-       бронхіальна астма,

-       герпес,

-       шкірні захворювання,

-       хвороби крові,

-       вагітність,

-       схильність до утворення келоїдних рубців.

 

Догляд

   Добре зроблений перманентний макіяж - це тільки 50% успіху, інші 50% - то, як ви будете доглядати за ним під час загоєння. Процес загоєння триває від трьох до семи днів. Дуже важливо дотримуватись рекомендацій косметолога. Не можна засмагати протягом тижня, а при татуажі контуру лінії губ необхідно обмежити міміку. Крім того, не дозволяється купатися в басейні і відкритих водоймах. Якщо зроблено контур нижньої повіки, не можна ... плакати.
   Протягом декількох днів після процедури потрібно наносити на пігментовані ділянки шкіри спеціальний крем, а у разі появи кірок ні в якому разі не здирати їх.