Кошик
2 відгуків
вул. Шевченка, 73б, Стрий, Україна
+380 (66) 749-14-44
+380 (97) 867-54-46

Біозавивка вій

Біозавивка вій

Біозавивка вій

Навіть за наявності довгих та густих вій багато жінок залишаються незадоволеними їх зовнішнім виглядом. Причин для цього існує багато - різний напрямок росту волосків, відсутність загнутих кінчиків або вигинів по всій довжині. Всі перераховані труднощі можна вирішити за допомогою процедури біозавивки вій. Що це таке і наскільки безпечна ця процедура?

Процес займає відносно небагато часу – від 40 до 50 хвилин. Завивку проводять на особливі бігуді-валики, викладаючи на них кожну вію окремо, що зовсім не викликає больових відчуттів. Товщина бигудей безпосередньо залежить від бажаного ефекту і довжини вій. Після накручування на валики вії покривають спеціальним складом, що закріплює завиток. Біозавивка вій дуже нагадує просту завивку волосся.

Скільки тримається біозавивка вій?

Життєвий цикл вій становить приблизно 90 днів. Таким чином, красивий завиток на віях тримається близько 2-х місяців. Для підтримки їх гарної форми і рівного напрямку росту рекомендується робити корекцію, але не раніше, ніж через 6 тижнів після біозавивки .

 

Біозавивка вій та перманентна туш

Часто після завивки натуральних вій волоски трохи світлішають. Саме тому процедуру біозавивки зазвичай поєднують з нанесенням перманентної туші. Це спеціальне покриття дозволяє зробити вії на 10-15% довшими. Крім того, волоски набувають ідеальний відтінок, насиченість якого можна скорегувати за бажанням. Перманентна туш тримається до 3-х тижнів, не змивається водою, звичайними засобами для зняття макіяжу і не тече.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner