2 відгуків
+380 (66) 749-14-44
+380 (97) 867-54-46

Пірсинг

Пірсинг у салоні "ШикО"
Вирішили зробити пірсинг? Перше з чим потрібно остаточно визначитися – це місце проколу! Допоможемо розібратися у всьому різноманітті типів та видів пірсингу ;)
Пірсинг вуха - вуха, одне з найпопулярніших місць, яке вибирають наші клієнти. Не дивно, тому що це найпомітніший і наймасовіший вид пірсингу!
Тут є безліч варіантів як простих проколів, наприклад мочки вуха, так і складних проколів хряща: індастріал, хелікс, трагус та інші.
Пірсинг носа - вибір сміливих, тому що ніс ще помітніший ніж пірсинг вух! Існує кілька видів проколів від акуратних та непомітних для дівчат, так і брутальніших для чоловіків. Основні види: прокол крила носа, симетрія, септум та бридж.
Пірсинг пупка - ідеально підходить для дівчат, підкреслюючи природну красу та прикрашаючи живіт. Можна зробити як звичайний прокол пупка, так і множинний
Пірсинг брови - оригінальний і в той же час не дуже складний прокол, який виділить вас серед людей.
Пірсинг язика - це незвично, сміливо та еротично. Можливо це саме той варіант, який ви шукаєте!
Пірсинг губи - дуже цікавий і помітний прокол, який підкреслить вашу індивідуальність. Існує кілька його різновидів: монро, медуза, лабрет та смайл.
Догляд за пірсингом:
Зробивши пірсинг у нас у студії, ви отримуєте докладну консультацію щодо догляду за пірсингом. І якщо ви дотримуєтеся рекомендацій майстра, то загоєння не завдасть вам жодного клопоту.
І так, основні правила, що вимагають уважного вивчення та чіткого виконання:
1. Приберіть брудні руки від місця проколу, а також не давайте нікому сторонньому торкатися його, торкатися, гладити, колупати, викручувати — на прокол можна тільки дивитися і захоплюватися! Не діставайте самостійно прикрасу зі свіжого проколу. Для того, щоб канал правильно сформувався і зажив, йому потрібно від 2 до 6 місяців спокою та повноцінного догляду – залежно від типу пірсингу. Самостійно зняте прикрасу або заміну накрутки без контролю
2. При догляді за пірсингом категорично забороняється використовувати препарати, у складі яких є алкоголь-місцеві речовини і перекис водню, мило для рук також не підійде – всі ці препарати можуть пошкодити ніжні тканини, які тільки почали формуватися. Ці препарати можуть призвести до утворення рубцевої тканини. Свіжому проколу також зашкодить вазелін – його жирна основа сприяє розмноженню мікробів та інших мікроорганізмів. Особливу увагу потрібно приділяти чистоті навколо прикраси! Якщо на прикрасі утворилася скоринка або накопичилося надто багато виділень – їх необхідно розмочити та акуратно прибрати ватною паличкою. Приймати душ можна, але після душу необхідно промити прокол засобом, вказаним вище.
3. Про лазню та басейн на час загоєння каналу необхідно буде забути. Якщо плавати життєво необхідно, то використовуйте водонепроникний пластир.
4. Сонячне світло, як і солярій не сприяють правильному загоєнню пірсингу – на час реабілітації доведеться відмовитися і від них.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner