Кошик
2 відгуків
вул. Шевченка, 73б, Стрий, Україна
+380 (66) 749-14-44
+380 (97) 867-54-46

Татуаж (перманентний макіяж)

Татуаж

Слово "татуювання" походить від полінезійського "tatua", тобто "малювання". Протягом багатьох століть люди наносили татуаж в релігійних та декоративних цілях. В даний час цей метод використовується в косметології для коригування або підкреслення контуру брів, губ, очей, а також для нанесення мушок. Тільки на відміну від традиційної татуювання, що залишається на все життя, татуаж виконується спеціальними барвниками і тримається від 2 до 5 років.

Для чого робиться татуаж?

Перманентний макіяж / татуаж – це стійкий макіяж, який дозволяє вдосконалити ваш природний образ.
Процедура перманентного макіяжу ґрунтується на методиці введення пігментів спеціальними апаратами у верхні шарі шкіри. З її допомогою ви зможете змінити, зкоригувати, підкреслити риси обличчя Він дозволяє, не травмуючи шкіру обличчя, змінити форму і колір губ, брів, підкреслити очі.

Наш салон пропонує такі віді татуажу:

  • губи - створення ідеального контуру, надання обє'му та яскравості губ;
  • брови - створення красивої форми з ідеальним вигином;
  • повіки - створення стрілок для більш виразного погляду.

За допомогою татуажу губ можна досягти неперевершених результатів. Тонкі губи можна перетворити в соковиті пухлі губки, виправити асиметрію або нерівний контур.

За допомогою татуажу стрілок можна виправити опущені кутики очей, а також надати вузьким очам большої виразності.

За допомогою татуажу брів можна підібрати для Вас ідеальную форму.

 

Чи боляче?

   Процедура татуажу проводитися під місцевою анестезією, адже шкіра обличчя дуже чутліва. Зазвичай стандартна процедура перманентного макіяжу укладається в два-три сеанси. Процедура займає дві-три години. Під час процедури постійно робиться додаткове знеболення більш легкими анестетиками.

Дуже важливо правильно вибрати майстра. У нашому салоні використовуються якісні фарби, стерильні голки, хороша анестезія. Імовірність різних ускладнень, подразнень, алергії і запалень практично дорівнює нулю. Ми враховуємо Ваші вікові та індивідуальні особливості. Адже з віком стрілки на очах можуть стати асиметричними, а мушка-родимка "втиснуті" в зморшку, підкреслить вік.


Як будь-яка косметологічна процедура, перманентний макіяж має ряд протипоказів:

-       цукровий діабет (інсулінозалежні хворі),

-       бронхіальна астма,

-       герпес,

-       шкірні захворювання,

-       хвороби крові,

-       вагітність,

-       схильність до утворення келоїдних рубців.

 

Догляд

   Добре зроблений перманентний макіяж - це тільки 50% успіху, інші 50% - то, як ви будете доглядати за ним під час загоєння. Процес загоєння триває від трьох до семи днів. Дуже важливо дотримуватись рекомендацій косметолога. Не можна засмагати протягом тижня, а при татуажі контуру лінії губ необхідно обмежити міміку. Крім того, не дозволяється купатися в басейні і відкритих водоймах.
   Протягом декількох днів після процедури потрібно наносити на пігментовані ділянки шкіри спеціальний крем, а у разі появи кірок ні в якому разі не здирати їх.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner