Кошик
2 відгуків
вул. Шевченка, 73б, Стрий, Україна
+380 (66) 749-14-44
+380 (97) 867-54-46

Лазерна епіляція для жінок

Лазерна епіляція вважається інноваційним рішенням, завдяки якому можна позбавитися від зайвого волосся на тілі надовго. Лазерна технологія використовується для зменшення кількості та товщини волосся та призводить до поступового зниження їх зростання. Вона повністю усуває необхідність гоління, використання воску.

ПРИНЦИП РОБОТИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Імпульс лазера впливає на меланін. Це пігмент, який знаходиться у волоссі. Практика показує, що, чим темніший його колір, тим швидше лазер з ним впорається. Імпульс проникає на безпечну глибину - до 4 мм. Структура фолікула поступово руйнується, волосся випадає і більше не росте.

Відчуття під час процедури схожі на легкі поколювання. Лазер має охолоджуючу систему, яка рятує шкіру від перегріву. У всіх відчуття можуть відрізнятися, для тих, у кого низький больовий поріг або, коли проводять процедуру в особливо ніжних місцях, за бажанням клієнта ми можемо знеболити зону кремом.

Перевага процедури в тому, що відрощувати волосся не потрібно. Його можна збривати бритвою або видаляти кремом для депіляції в будь-який час. Також лазер не викликає подразнення та не сприяє появі врослого волосся.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

  • тривалий результат;
  • комфортна і безболісна технологія;
  • усунення проблеми врослого волосся;
  • відсутність періоду відновлювання;
  • не потрібно відрощувати волосся перед сеансом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner